Skupina BizPartner Group presúva svoje služby pod jednu strechu

17.10.2023 (SITA.sk) – Skupina BizPartner Group, ktorá za 15 rokov svojej existencie vytvorila a rozvinula inovatívne riešenia v oblasti finančného a realitného sektora, dnes oznamuje ďalší krok v rámci svojej strategickej cesty. Skupina presúva svoje finančno-realitné služby BrokerWings, VoVlastnom.sk a CEEland.eu pod jednu značku BizPartner Finance a investičnú platformu uvedomeleInvestovanie.sk pod značku BizPartner Invest.

BizPartner Group začínala svoju cestu v oblasti stavebníctva a realitného developmentu na Slovensku. Postupne sa rozšírila aj do iných segmentov a na viaceré európske trhy. Dnes podniká vo finančno-realitných službách, realitnom developmente a e-commerce.

Pod značkou BizPartner Finance zkazníci nájdu všetky doteraz poskytované finančno-realitné služby VoVlastnom, BrokerWings a CEEland, ktoré klientom pomáhajú pri nákupe, prenájme, predaji a výstavbe nehnuteľností.

Investičnú platformu uvedomeleInvestovanie.sk, ktorá umožňuje investovať priamo do portfólia nehnuteľností, obchodovaných prostredníctvom finančno-realitných služieb skupiny, teraz nájdete pod značkou BizPartner Invest. Všetky výhody, ako výplata výnosu pravidelne každý mesiac, nadštandardná výška výnosu a zabezpečenie investície exkluzívnym záložným právom k nehnuteľnosti prevyšujúcej hodnoty priamo v prospech investora, zostali zachované.

“Viac ako pätnásť rokov tvoríme inovatívne riešenia a poskytujeme našim klientom jedinečné príležitosti v rámci finančno-realitných služieb a investovania. Veríme, že naše nové zjednotenie pod značkou BizPartner Group prinesie ešte viac benefitov pre našich klientov a investorov,” vyjadril sa na margo zlúčenia značiek Martin Fodor, CEO spoločnosti Bizpartner Group.

So spojením služieb v rámci značky BizPartner Group prichádza aj nový dizajn webovej stránky. Môžete ju navštíviť na adrese www.bizpartnergroup.com a aktivity sledovať aj na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram, kde nájdete všetky najnovšie informácie a novinky z diania v skupine BizPartner Group.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: SITA.sk – Skupina BizPartner Group presúva svoje služby pod jednu strechu © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *