Paranoje Fica a Kollára, hovorí Šimečka a pripomenul im, s kým majú fotky oni (video)

20.8.2023 (SITA.sk) – Ľudia začínajú mať dosť politikov minulosti, ktorých nezaujíma budúcnosť a starajú sa len o to, aby ich ľudí nedobehla spravodlivosť. Uviedol to predseda hnutie Progresívne Slovensko (PS) Michal Šimečka.

Ako doplnil, názory o tom, že PS všetko riadi a všetko sa deje v prospech PS, sú paranoje Roberta Fica (Smer-SD) a Borisa Kollára (Sme rodina).

Išlo o verejnú diskusiu

Šimečka tak reagoval na spoločnú fotografiu Michala Trubana (PS) a policajného prezidenta Štefana Hamrana, ktorú v nedeľu Kollár ukazoval na TA3. Tú istú fotografiu ukázal aj Erik Tomáš (Hlas-SD) v relácii RTVS.

„Pán Fico, pán Kollár, chápem, že vám sú bližšie spoločné fotografie s ľuďmi ako Bödör či Piťo. Preto vás tak rozrušuje fotka spred štyroch rokov, na ktorej vtedy šéf Lynx Commanda, Štefan Hamran, stojí vedľa Michala Trubana na verejnom kampaňovom podujatí PS/SPOLU, kde sa môže pristaviť ktokoľvek,” uviedol Šimečka s tým, že nešlo o snem, ako to tvrdí Peter Pellegrini (Hlas-SD), ale o verejnú diskusiu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Fotku ukázal Kollár aj Tomáš

Predseda parlamentu Boris Kollár v diskusnej relácii TA3 V politike ukázal fotografiu, na ktorej je Michal Truban spolu so Štefanom Hamranom. Podľa Kollára je to dôkaz, že zásahy polície majú pomáhať PS.

Tú istú fotografiu v nedeľu ukázal aj Erik Tomáš v relácii RTVS O 5 minút 12. Rovnako je názoru, že fotografia dokazuje, že policajný prezident sa snaží vyšetrovaním nahrávať PS.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Progresívne Slovensko (PS)
Zdroj: SITA.sk – Paranoje Fica a Kollára, hovorí Šimečka a pripomenul im, s kým majú fotky oni (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *