Čaputová na týždeň vymení Bratislavu za Košice, čaká ju návšteva nemeckého prezidenta aj ďalší program

22.4.2022 (Webnoviny.sk) – Prezidentka SR Zuzana Čaputová bude od pondelka 25. apríla týždeň úradovať v Košiciach. Jej hovorca Martin Strižinec doplnil, že v Košiciach prijme v stredu 27. apríla nemeckého prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera.

Počas týždňa sa má Čaputová stretnúť nielen so zástupcami samosprávy košického a prešovského regiónu ale aj s občanmi. V pláne má aj návštevu najväčšieho zamestnávateľa na východnom Slovensku, spoločnosť U. S. Steel aj metropolu Šariša Prešov.

Strižinec uviedol, že v košickej Tabačke sa má počas týždňa uskutočniť ďalšia zo série diskusií Návrat k ľudskosti s osobnosťami regiónu a prezidentka si v Štátnom divadle v Košiciach pozrie aj predstavenie Milada, ktoré je venované pamiatke civilných obetí ruskej agresie na Ukrajine. Presný program prezidentky SR v Košiciach bude Kancelária prezidentky zverejňovať priebežne.

Viac k témam: Prezidentka SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Čaputová na týždeň vymení Bratislavu za Košice, čaká ju návšteva nemeckého prezidenta aj ďalší program © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *