Zuzana Plačková a jej manžel už nie sú obvinení, rozhodla Generálna prokuratúra

17.5.2022 (Webnoviny.sk) – Generálna prokuratúra zrušila obvinenie influencerke Zuzane Strausz Plačkovej a jej manželovi Renému Strauszovi pre drogovú trestnú činnosť a iné.

Ako informoval hovorca generálnej prokuratúry Dalibor Skladan v tlačovej správe, generálny prokurátor v zastúpení prvým námestníkom Jozefom Kanderom dňa 16. mája vyhovel návrhu obvinených a zrušil uznesenie o vznesení obvinenia, a to z dôvodu, že neboli splnené podmienky na vznesenie obvinenia.

Polícia ešte vlani 27. septembra uskutočnila policajnú akciu pod krycím názvom Chikara, počas ktorej vykonali viaceré domové prehliadky a prehliadky iných priestorov. Následne obvinili celkovo 15 osôb. Podľa uznesenia o vznesení obvinenia viedol skupinu od roku 2012 Tibor G. prezývaný Guláš.

Koordinovanú trestnú drogovú trestnú činnosť údajne vykonávala na území Trnavského, Bratislavského a Trenčianskeho kraja. Medzi obvinenými boli aj influencerka a jej manžel.

Viac k témam: Protidrogová razia, Zrušenie obvinení
Zdroj: Webnoviny.sk – Zuzana Plačková a jej manžel už nie sú obvinení, rozhodla Generálna prokuratúra © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *