Žena z bratislavskej Karlovky chcela ukončiť svoj život skokom z deviateho poschodia, polícia dorazila na miesto v poslednej minúte

23.5.2022 (Webnoviny.sk) – Policajti zabránili žene v bratislavskej Karlovej Vsi ukončiť život skokom z okna. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, hliadku v pondelok ráno privolali na ulicu Ľ. Fullu, kde sa na parapetnej doske nachádzala žena, ktorá chcela skočiť z medziposchodia medzi deviatym a desiatym poschodím bytového domu.

Policajti po príchode na miesto spozorovali otvorené okno na medziposchodí a ženu, ktorá s krikom držala za ruku druhú ženu, ktorá visela celým telom z okna a snažila sa zoskočiť.

Policajti pomohli žene visiacu ženu vytiahnuť. „Nakoľko obe ženy boli zjavne rozrušené a plakali, policajti na miesto privolali záchrannú službu a až do jej príchodu ženy upokojovali,” uviedla polícia.

Po príchode záchrannej služby 27-ročnú ženu, ktorá chcela skokom ukončiť svoj život, pomohli premiestniť do sanitky, ktorá ju previezla do nemocnice. Druhá žena pomoc odmietla a žiadne zranenia neutrpela.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Pokus o samovraždu, Záchrana
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena z bratislavskej Karlovky chcela ukončiť svoj život skokom z deviateho poschodia, polícia dorazila na miesto v poslednej minúte © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *