Zažiť Tour de France môžete aj vy. V nedeľu môžete absolvovať L’Etape Slovakia v Bratislave a okolí

17.8.2022 (Webnoviny.sk) – Počas najbližšieho víkendu sa v Bratislave a jej okolí uskutoční pod záštitou Tour de France druhý ročník cyklistických pretekov L´Etape Slovakia. Do pelotónu sa môže zapojiť každý bez ohľadu na pohlavie či vek. Okrem výziev čakajú súťažiacich aj zaujímavé ceny a kvalitné občerstvenie zo siete potravín KRAJ.

Pretekári sa môžu prihlásiť do jednej z kategórií a v rámci nich absolvovať jednu z troch tratí. Prvá určená pre rekračných cyklistov bude merať 35 kilometrov a je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Druhá budeme mať dĺžku 65 kilometrov a cyklisti absolvujú 900 metrové stúpanie. Tretia trasa je vhodná pre nadšencov, ktorým nechýba odvaha a ktorí milujú výzvy. Na trati dlhej 117 kilometrov sa totiž cyklisti budú musieť popasovať s 1,7 kilometrovým stúpaním. Všetky trasy sa začínajú v bratislavskom Ružinove a končia na Kolibe.

Podobne ako na Tour de France, aj v slovenskej verzii pretekov budú cyklisti súťaziť o víťazné dresy. Jedným z nich je aj bodkovaný dres pre najlepšieho vrchára, ktorý bol vytvorený v spolupráci so sieťou potravín KRAJ. “Okrem toho v cieli odmeníme najlepšieho vrchára L’Etape Slovakia 500 eurovou poukážkou na nákup v predajni KRAJ,” povedal Marek Koštrna, marketingový manažér spoločnosti KRAJ. Sieť predajní KRAJ je už tradičným partnerom pretekov a okrem domácich potravín ponúka zákazníkom aj špeciálne potraviny pre športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Nákup v jednej z predajní tak bude pre športovca nepochybne prínosom.

Sieť potravín KRAJ sa postará aj o občerstvenie pre všetkých súťažiach počas celých pretekov. “Tešíme sa, že môžeme podporovať súťažiacich a organizátorov pretekov L’Etape Slovakia, ktoré vznikli pod patronátom Tour de France. Páči sa nám jedinečnosť tohto podujatia, ktorá prispieva k rozvoju športu v našej krajine, dáva všetkým rovnakú príležitosť zúčastniť sa a v neposlednom rade zviditeľňuje Slovensko,” dodáva Marek Koštrna.

Spoločnosť TERNO real estate, pod ktorú spadajú potraviny KRAJ, podporuje okrem lokálnej tvorby aj známych slovenských športovcov. V minulosti to bol aj triatlonista Richard Varga (na fotografii), či súčasný majster Slovenska v cyklistike, Radovan Kuba.

Informačný servis

Viac k témam: Cyklistické preteky, L’Etape Slovakia, PR, Preteky, Tour de France 2022
Zdroj: Webnoviny.sk – Zažiť Tour de France môžete aj vy. V nedeľu môžete absolvovať L’Etape Slovakia v Bratislave a okolí © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *