Z tribúny putoval rovno za mreže. Hokejový fanúšik je obvinený z výtržníctva

12.4.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia vzniesla obvinenie z výtržníctva 39-ročnému mužovi, ktorý sa na hokejovom zápase vo Zvolene nevedel vpratať do kože. Počas semifinálového zápasu play off hokejovej Tipos extraligy medzi tímami HKM Zvolen a HK Nitra fanúšik hosťujúceho tímu najskôr hodil pohár s pivom smerom k ľadovej ploche, neskôr napadol pracovníka SBS pri pokuse o jeho vyvedenie zo zimného štadióna.

Ako na sociálnej sieti informuje banskobystrická krajská polícia, agresívny fanúšik bol už v predchádzajúcom období za prečin výtržníctva odsúdený. Obvinený dnes predpoludním putoval pred sudcu, ktorý rozhodol o jeho vzatí do väzby.

„Fanúšik fyzicky napádal pracovníkov SBS, vulgárne im nadával a udieral do hlavy a tela, pričom jednému z nich spôsobil zranenie s dobou liečenia nad 42 dní,” popísala polícia s tým, že napokon muža pracovníci SBS spacifikovali a odovzdaný do rúk polície. Polícia upozorňuje, že v takýchto prípadoch vždy razantne zakročí a bude proti týmto ľuďom postupovať tvrdo a nekompromisne.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Obvinenie, Tipos extraliga, Výtržnosti fanúšikov
Zdroj: Webnoviny.sk – Z tribúny putoval rovno za mreže. Hokejový fanúšik je obvinený z výtržníctva © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *