Vodič narazil do oplotenia domu, po dopravnej nehode nafúkal viac ako tri promile

7.5.2022 (Webnoviny.sk) – Po dopravnej nehode vo štvrtok 5. mája na ceste tretej triedy v obci Staškov (okres Čadca) namerali v dychovej skúške 50-ročnému vodičovi pozitívny výsledok, a to 1,53 mg/l (3,19 promile) alkoholu vo vydychovanom vzduchu.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Gabriela Kremeňová uviedla, že po dopravnej nehode bol vodič prevezený do nemocnice na ošetrenie.

Kremeňová priblížila, že vodič z okresu Čadca viedol osobné motorové vozidlo Citroën v smere od obce Staškov na Klokočov. „Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, zišiel mimo cestu, kde narazil do oplotenia rodinného domu. V súvislosti s touto udalosťou už 50-ročný vodič čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ priblížila hovorkyňa s tým, že ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Autonehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič narazil do oplotenia domu, po dopravnej nehode nafúkal viac ako tri promile © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *