Petkovová zabojuje o post primátorky Šale, mesto potrebuje podľa nej zmenu a novú energiu

5.6.2022 (Webnoviny.sk) – O post primátorky mesta Šaľa sa bude v jesenných komunálnych voľbách uchádzať Anita Petkovová, dlhoročná zamestnankyňa mestského úradu. Mesto Šaľa podľa nej nutne potrebuje zmenu, novú energiu i jasnú víziu. O kandidatúre agentúru SITA informoval jej volebný tím.

„Poznám problémy, ktoré nás všetkých trápia. Žiaľ, nie k všetkým sa vedenie mesta za posledné roky postavilo čelom. Mnohé zostali bez povšimnutia alebo nedoriešené. Často počúvam kritiku na klesajúcu kvalitu života v rôznych oblastiach. V mnohých prípadoch opodstatnenú,“ uviedla Petkovová.

Obyvateľom Šale chce ponúknuť svoje skúsenosti zo samosprávy, pre ktorú pracuje takmer tri desaťročia. Jej cieľom je bezpečné, moderné, čisté, kultúrne mesto s fungujúcou samosprávou.

Anita Petkovová pracuje na Mestskom úrade v Šali od roku 1993. Nastúpila na ekonomické oddelenie, odvtedy prešla viacerými pracovnými pozíciami. Aktuálne pracuje v klientskom centre.

Viac k témam: Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Petkovová zabojuje o post primátorky Šale, mesto potrebuje podľa nej zmenu a novú energiu © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *