Pavard má v Interi Miláno zaplátať dieru po Škriniarovi, taliansky klub dolaďuje jeho príchod

30.8.2023 (SITA.sk) – Obranca nemeckého futbalového klubu FC Bayern Mníchov Benjamin Pavard sa v stredu podrobí lekárskym testom v Interi Miláno a následne spečatí očakávaný prestup do talianskeho klubu.

Druhý hráč do Interu

Majster sveta zo šampionátu v roku 2018 v Rusku hrával za bavorské mužstvo od roku 2019. V drese „Die Roten“ získal dovedna 11 trofejí vrátane štyroch bundesligových titulov a triumfu v Lige majstrov v sezóne 2019/2020 poznačenej pandémiou COVID-19.

Benjamin Pavard v utorok odletel do Milána. Lekárska prehliadka je v stredu a ak bude úspešná, bude sa sťahovať,“ uviedol výkonný riaditeľ Bayernu Mníchov Jan-Christian Dreesen.

Pavard sa tak môže stať druhým hráčom Bavorov, ktorý počas tohto leta prestúpi do Interu Miláno. Pred ním zamieril na milánske San Siro i švajčiarsky brankár Yann Sommer.

Náhrada za Škriniara

Pavard má s Bayernom kontrakt iba do konca aktuálnej sezóny 2023/2024. Počas pôsobenia v Mníchove často nastupoval ako pravý obranca, ale tvrdí, že by preferoval stopérsky post.

V doterajšom priebehu sezóny 2023/2024 odohral akurát polčas v dueli o Nemecký superpohár proti RB Lipsko (0:3). Pavard by mal v Interi Miláno „zaplátať dieru“ po slovenskom zadákovi Milanovi Škriniarovi, ktorý po skončení minulej sezóny prestúpil do francúzskeho klubu Paríž Saint-Germain.

Viac k témam: Futbalový obranca, Prestup
Zdroj: SITA.sk – Pavard má v Interi Miláno zaplátať dieru po Škriniarovi, taliansky klub dolaďuje jeho príchod © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *