Muž sa pred Národnou radou dorezal, keď ho policajti odmietli pustiť za Borisom Kollárom

14.3.2022 (Webnoviny.sk) – Pred budovou Národnej rady SR (NR SR) dnes ráno krátko po 7:00 policajti spacifikovali 52-ročného muža. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, hliadky boli privolané na základe oznámenia príslušníkov Úradu pre ochranu ústavných činiteľov (ÚOÚČ) a diplomatických misií Ministerstva vnútra SR. Dôvodom bolo správanie sa muža, ktorý sa domáhal stretnutia s predsedom NR SR Borisom Kollárom.

„Muž sa počas komunikácie s príslušníkmi ÚOÚČ začal správať rozrušene a vytiahol nôž s ktorým si spôsobil sám viaceré poranenia na rôznych častiach tela. Policajti na mieste vykonali služobný zákrok a za využitia donucovacích prostriedkov muža spacifikovali z dôvodu zabránenia jeho ďalšieho konania voči sebe. Muž bol následne eskortovaný do jednej z nemocníc v Bratislave,” popisuje polícia s tým, že k zraneniu iných osôb nedošlo.

Viac k témam: Stretnutie, zásah polície
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž sa pred Národnou radou dorezal, keď ho policajti odmietli pustiť za Borisom Kollárom © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *