Matovičov prorodinný balík schválili „na hulváta“ a navyše s fašistami, podobné veci si podľa Sulíka nedovolil ani Fico

25.5.2022 (Webnoviny.sk) – Schválenie prorodinného balíka z dielne ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO) v Národnej rade SR (NR SR) bolo podľa ministra hospodárstva a predsedu strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richarda Sulíka „na hulváta”. Povedal to v diskusnej relácii Rádia Expres Braňo Závodský naživo.

„Je to hulvátske znásilňovanie legislatívneho procesu. Presne takto pokútne, z večera do rána a navyše s fašistami. K tomu všetkému sa ukazuje, že Matovič im za túto podporu sľúbil, že budú mať priestor v médiách,” povedal minister hospodárstva.

Dodal, že podobné veci si nedovolil ani Robert Fico (Smer-SD). „Nemôžeme v mene akéhokoľvek dobra úplne zrušiť legislatívny proces,” dodal.

Viac k témam: Minister financií SR, Minister hospodárstva SR, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), Predseda strany Smer-SD, Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovičov prorodinný balík schválili „na hulváta“ a navyše s fašistami, podobné veci si podľa Sulíka nedovolil ani Fico © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *