Kaufland finančne podporil Centrum voľného času vo Veľkom Mederi

9.2.2023 (SITA.sk) – Pri príležitosti otvorenia predajne vo Veľkom Mederi venoval obchodný reťazec finančnú podporu miestnemu Centru voľného času. Jeho riaditeľke odovzdal symbolický šek na sumu 3376 € Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Novú, v poradí už 75. predajňu na Slovensku otvoril Kaufland vo Veľkom Mederi v januári. Počas prvých troch dní od jej otvorenia prispel reťazec na činnosť centra z každého nákupu v minimálnej hodnote 20 eur sumou 1 €.

“Predajňa vo Veľkom Mederi nám ponúka ďalšie možnosti, ako sa ešte viac priblížiť k novým zákazníkom. Verím, že obyvatelia mesta aj okolia ocenia nové miesto pre pohodlný a najmä cenovo výhodný nákup. Tiež nás teší, že sme mohli podporiť ďalšiu organizáciu, ktorá pracuje nielen s deťmi a mládežou, ale aj so staršou generáciou, takže poskytuje možnosti na zmysluplné a rôznorodé trávenie voľného času,” povedal Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Veľkomederské Centrum voľného času ponúka záujemcom množstvo krúžkov ako stolný tenis, tvorivé a umelecké dielne či kurz mladého redaktora. Okrem toho aj zábavné učenie cudzích jazykov alebo hru na gitaru. Počas leta organizuje denné tábory, ktoré školáci aj ich rodičia využívajú v období prázdnin a v priebehu celého roka aktívne spolupracuje s mestom pri príprave športových súťaží, olympiád či verejných vystúpení.

To, že v CVČ vedia každé euro využiť na prospešné aktivity, potvrdzuje aj riaditeľka Erika Zsemlyeová, ktorá symbolický šek od obchodného reťazca prevzala. “Finančnú podporu si veľmi ceníme. Pomôže nám upraviť priestory centra a vybaviť ho novými pomôckami, ktoré využijú deti a mládež z Veľkého Medera aj blízkeho okolia. Aj vďaka Kauflandu sa pre nich tunajšie CVČ stane ešte príjemnejším miestom, kde sa môžu stretávať a tráviť spolu čas.”

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: SITA.sk – Kaufland finančne podporil Centrum voľného času vo Veľkom Mederi © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *