Kam na strednú školu?

1.2.2024 (SITA.sk) – SPŠ dopravná Trnava je nadregionálnou školu, ktorá pripravuje absolventov pre oblasť techniky, prevádzky a ekonomiky v doprave a telekomunikáciách. Sme Centrom odborného vzdelávania a prípravy pre dopravu a telekomunikácie. Spolupracujeme i s univerzitami a tak pripravujeme kvalitne absolventov i pre prax i pokračujúce vysokoškolské štúdium.

Ponúkame okrem denného štúdia i nadštandardné vzdelávacie aktivity, ako medzinárodnú CISCO akadémia počítačových sietí, ktorá umožňuje študentom školy získať medzinárodne platný certifikát v oblasti počítačových sietí. Taktiež absolventi majú možnosť získať certifikáty elektrotechnickej spôsobilosti, ale i o spôsobilosti v CAD systémoch a ekonomickom softvéri. Škola je súčasťou projektu Ministerstva dopravy SR Študuj dopravu, kde zamestnávatelia a školy spolupracujú za účelom riešenia problému nedostatku kvalifikovanej pracovnej sily v doprave a zamestnávatelia ponúkajú naším študentom i Štipendijný program. Sme zapojení i do programu Erasmus plus a popri škole pôsobí naša akreditovaná Jazyková škola. Škola ponúka i vzdelávanie dospelých v externom štúdiu i v akreditovaných kurzoch.

Ponúkame študijné odbory s maturitou technického i ekonomického zamerania :

2675 M elektrotechnika – komunikačné a sieťové technológie
3739 M elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách – sieťové technológie a komunikačná bezpečnosť
3760 M prevádzka a ekonomika dopravy – logistika a podnikanie v doprave
3765 M technika a prevádzka dopravy – automobilová technika
3767 M dopravná akadémia – ekonomika a manažment v doprave, zasielateľstvo

Našu ponuku študijných odborov predstavujeme pravidelne na Dni otvorených dverí, najbližšie vo štvrtok 15.2.2024 od 13.00 hod., na ktorý Vás pozývame.

Všetky informácie o nás nájdete na: www.spsdtt.sk

Informačný servis

Viac k témam: PR, SPŠ dopravná Trnava, Stredná škola
Zdroj: SITA.sk – Kam na strednú školu? © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *