Hlas je pripravený rokovať s Michalom Kaliňákom o podpore jeho kandidatúry na post prešovského župana

3.8.2022 (Webnoviny.sk) – Politická strana Hlas – sociálna demokracia je pripravená rokovať s Michalom Kaliňákom o podpore jeho kandidatúry na post predsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK).

Podľa generálneho manažéra Hlasu Matúša Šutaja Eštoka je súčasný ústredný riaditeľ Kancelárie Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) novou politickou tvárou, ktorá môže ponúknuť Prešovskému kraju skutočné riešenie jeho problémov.

Michal Kaliňák je nesporným odborníkom na samosprávu, čo potvrdzuje aj jeho pôsobenie na poste ústredného riaditeľa Kancelárie ZMOS-u. Slovenské župy, mestá a obce potrebujú kvalifikovaných a odborne pripravených kandidátov, aby sa amaterizmus a chaos z vlády nepreniesli aj do samosprávy. Preto je Hlas pripravený rokovať s Michalom Kaliňákom o jeho programe a v prípade zhody podporiť jeho kandidatúru,” uviedol Šutaj Eštok.

Viac k témam: Kandidát, Krajské voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Hlas je pripravený rokovať s Michalom Kaliňákom o podpore jeho kandidatúry na post prešovského župana © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.