HARTMANN – RICO uvádza na trh veselé náplasti Cosmos Mr. Wonderful

1.4.2022 (Webnoviny.sk) – Spojením značky COSMOS so svetovo úspešným dizajnom Mr. Wonderful vznikla novinka na trhu starostlivosti o drobné poranenia – vodeodolné hypoalergénne náplasti so štýlovou grafikou.

Grafický koncept Mr. Wonderful úspešne oslovuje zákazníkov po celom svete. Je známy svojou hravosťou a ako uvádzajú jeho zakladatelia, ich cieľom je šíriť radosť a zábavu. Preto tento koncept použil celý rad svetových značiek a výrobcov.

Výsledkom spolupráce je Cosmos Mr. Wonderful, škatuľka so 16 náplasťami s veselými motívmi a vlastnosťami, ako sú šetrnosť k pokožke a vodeodolnosť.

Náplasti Cosmos Mr. Wonderful patria k  zdravotníckym prostriedkom určeným na ochranu drobných poranení pred nečistotami. K dispozícii sú v lekárňach a drogériách.

HARTMANN – RICO má dlhodobú skúsenosť s liečbou a ošetrovaním rán, prevenciou rizík spojených s infekciou a podporou pacientov trpiacich na inkontinenciu. Na slovenský trh dodáva tisíce produktov pre zdravotníkov aj koncových spotrebiteľov. Tento rok pripravuje niekoľko inovatívnych produktových noviniek.

HARTMANN – RICO

Spoločnosť HARTMANN – RICO a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov v Českej republike. Vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti PAUL HARTMANN AG do vtedajšieho štátneho podniku Rico vo Veverskej Bítýške. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny HARTMANN so sídlom v nemeckom Heidenheime. Viac ako 25 rokov pôsobí aj na Slovensku. HARTMANN – RICO zamestnáva v Českej republike a na Slovensku viac ako 1 600 ľudí.

Informačný servis

Viac k témam: Cosmos Mr. Wonderful, náplasti, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – HARTMANN – RICO uvádza na trh veselé náplasti Cosmos Mr. Wonderful © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *