EÚ konečne pripúšťa, že vakcíny proti COVID-u ničia váš imunitný systém

Ilustračné foto: bigpharmanews.com

Európska únia (EÚ) konečne priznala, že vakcíny proti Wuhanskému koronavírusu (COVID-19) ničia imunitný systém a robia ľudí náchylnejšími nielen na COVID, ale aj na všetky choroby .

Podľa  Európskej agentúry pre lieky  (EMA) by užívanie posilňujúcich dávok vakcín proti COVID-19 každé štyri mesiace mohlo oslabiť imunitný systém a unaviť ľudí. (Súvisiace: Katarská štúdia zistila, že mRNA vakcíny skutočne ZNIŽUJÚ imunitu proti COVID-19 .)

Napriek tomuto odhaleniu EÚ stále odporúča, aby ľudia užívali vakcíny a posilňovacie dávky COVID-19. Čo chce EMA zmeniť, je čas medzi posilňovacími dávkami.

„[Posilňovače] sa dajú urobiť raz alebo možno dvakrát, ale nie je to niečo, čo by sme si mali myslieť, že by sa malo neustále opakovať,“ povedal Marco Cavaleri, vedúci oddelenia biologických zdravotných hrozieb a stratégie vakcín agentúry EMA. “Musíme premýšľať o tom, ako môžeme prejsť zo súčasnej pandémie na endemickejšie prostredie.”

Ani toto odhalenie EMA však nezabránilo EÚ v schvaľovaní ďalších dávok vakcín pre svoje obyvateľstvo.

Agentúra EMA a  Európske centrum pre prevenciu a kontrolu  chorôb (ECDC) schválili odporúčanie, ktoré ľuďom vo veku 60 až 79 rokov dáva druhú posilňovaciu dávku mRNA vakcín COVID-19.

Ľudia so zdravotným stavom, ktorý ich robí náchylnejšími na choroby, sú teraz tiež oprávnení dostať druhý posilňovač mRNA v 27-člennom bloku.

Schvaľovanie ďalších posilňovačov pre zraniteľnejšie sektory spoločnosti sa údajne unáhlilo po nedávnom náraste infekcií na možno najočkovanejšom kontinente planéty .

„Vzhľadom na to, že so vstupom do letného obdobia opäť pribúdajú prípady a počet hospitalizácií , vyzývam všetkých, aby sa čo najskôr dali zaočkovať a posilniť,“ povedala európska komisárka pre zdravie a bezpečnosť potravín Stella Kyriakides . “Nemôžme strácať čas.”

“Vyzývam členské štáty, aby okamžite zaviedli druhé posilňovacie programy pre každého nad 60 rokov, ako aj pre všetky zraniteľné osoby,” dodala.

Riaditeľka ECDC Andrea Ammon  tiež tvrdí, že kontinent zaznamenáva „rastúcu mieru oznamovania prípadov COVID-19 a rastúci trend v prijímaní do nemocníc a na JIS a ich obsadenosti v niekoľkých krajinách“.

„To signalizuje začiatok novej, rozšírenej vlny COVID-19 v celej Európskej únii,“ povedala Ammon. “Stále je príliš veľa jedincov ohrozených závažnou infekciou COVID-19, ktorých musíme čo najskôr chrániť.”

Viac očkovaní proti COVID-19 zvýši pravdepodobnosť úmrtia

Hostiteľ „The Daily Veracity“ Vincent James poznamenal, že ani úprava času medzi posilňovacími očkovaniami pravdepodobne nič nezmení a ľudia budú stále pociťovať oslabujúce účinky po podaní vakcín.

Ak vakcína a opakované dávky vakcíny zničia váš imunitný systém, čo nedávno priznala aj Európska únia, potom budete náchylnejší na všetky choroby

varoval James. “A ak vás to robí náchylnejšími na choroby, potom je pravdepodobnejšie, že zomriete, pretože vakcína ničí váš imunitný systém.”

James varoval ľudí, aby si nedali čo i len jednu vakcínu proti COVID-19, pretože dôkazy poukazujú na skutočnosť, že nielenže ničia imunitný systém, ale „aj vás priamo zabijú“.

Arsenio Toledo

Rafael Rafaj

Zdroj:  SKspravy.sk https://skspravy.sk/svet/eu-konecne-pripusta-ze-vakciny-proti-covid-u-nicia-vas-imunitny-system/  © SKSPRAVY Všetky práva vyhradené Člen skupiny BossMedia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.