Cristiano Ronaldo nie je na predaj, odkázal kouč Erik ten Hag, Red Devils so svojou hviezdou naďalej rátajú

11.7.2022 (Webnoviny.sk) – Podľa hlavného trénera anglického futbalového klubu Manchester United Holanďana Erika ten Haga nie je portugalský útočníka Cristiano Ronaldo na predaj.

Vyhlásil to v pondelok počas predsezónneho turné v Thajsku, na ktorom 37-ročný CR7 chýba. Po Thajsku zavíta Manchester United aj do Austrálie.

Voľno z rodinných dôvodov

Vedenie klubu mu údajne udelilo mimoriadne voľno pre nešpecifikované rodinné problémy, v zákulisí sa však čoraz hlasnejšie spomína jeho odchod z Old Traffordu.

“Nie je s nami, stoja za tým osobné dôvody,” povedal Ten Hag a pokračoval: “S Cristianom Rolandom rátame do najbližšej sezóny. Teším sa na spoluprácu s ním.”

Portugalská futbalová superhviezda údajne nedávno požiadala vedenie United o výmenu do iného klubu, keďže v sezóne 2022/2023 chce hrať v Lige majstrov, no “Red Devis” budú účinkovať “iba” v Európskej lige.

Návrat po dvanástich sezónach

“Toto mi nepovedal. Môžem povedať, že Cristiano nie je na predaj. Figuruje v našich plánoch a spoločne chceme dosiahnuť úspechy,” poznamenal Holanďan.

Cristiano Ronaldo sa do Manchestru United vrátil vlani po dvanástich sezónach v španielskom Reale Madrid a talianskom Juventuse Turín.

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Cristiano Ronaldo nie je na predaj, odkázal kouč Erik ten Hag, Red Devils so svojou hviezdou naďalej rátajú © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.