Beňová sa ospravedlnila prezidentke Čaputovej za nadávky, ale ľudia sú nahnevaní a majú všetkého plné zuby (video)

3.5.2022 (Webnoviny.sk) – Europoslankyňa Monika Beňová (Smer-SD/S/D), ktorá bola tiež účastníčkou protestu strany Smer-SD v Nitre na 1. mája a stála na pódiu vedľa predstaviteľov strany, sa prezidentke Zuzane Čaputovej ospravedlnila za vulgárne nadávky, ktoré zazneli.

„Ja sa vám, Zuzana Čaputová, ospravedlňujem za nadávky. Hnev a nesúhlas s vami sa dá vyjadriť slušne,” doplnila vo videu na sociálnej sieti. Uviedla však, že na tribúne nebolo počuť čo vykrikovala nejaká skupina pod tribúnou. „Na mňa tiež pískali a vykrikovali keď som tam vystupovala. Nerobím z toho drámu, politika má žiaľ aj takúto tvár na mítingoch,” povedala s tým, že ľudia sú nahnevaní a majú všetkého plné zuby.

Na incident reagovala aj samotná prezidentka. „Ďakujem za množstvo podpory, ktorú mi posielate. Nielen pre mňa, ale ešte viac pre budúcnosť Slovenska je dôležité, že vám to nie je jedno. Slušnosť je možno tichšia a miernejšia, ale vôbec nie slabšia,” uviedla na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Prezident SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Beňová sa ospravedlnila prezidentke Čaputovej za nadávky, ale ľudia sú nahnevaní a majú všetkého plné zuby (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *