13. marca v bratislavskom MMC vystúpia The Pineapple Thief s Gavinom Harrisonom

4.3.2022 (Webnoviny.sk) – Po 12 štúdiových albumoch a s jedným z najlepších rockových bubeníkov akého môžete vo svete zohnať sa “zlodej ananásov” predstaví premiérovo aj u nás.

Hviezdny inštrumentalista Gavin Harrison je známy zo svojho pôsobenia v skupinách PORCUPINE TREE a KING CRIMSON. Keď sa Gavin k ananásovým zlodejom v roku 2016 pridal, bol to signál, že melanchóliou nasiaknutí progrockoví briti chcú svoje umelecké ambície povýšiť na vyššie méty. Harrison sa prvý krát predstavil na nahrávke z roku 2016 “Your Wilderness”. Bruce Soord ako hlavný skladateľ vedie skupinu s jasnou koncepciou a ich hudba predstavuje osobitou formu náladového a moderného prog rocku.

Facebook: https://www.facebook.com/thepineapplethief

The Pineapple Thief vystúpia v zložení:

Bruce Soord – gitara, spev
Jon Sykes – basa, spev
Steve Kitch – klávesy
Gavin Harrison – bicie

Vstupenky sú dostupné online tu: https://www.ticketportal.sk/event/The-Pineapple-Thief

Ako špeciálny hosť sa predstaví skupina Trope z Los Angeles so speváčkou Dianou Studenberg a gitaristom, producentom Moonheadom. Trope od roku 2017 koncertujú po USA aj  Európe a v minulom roku nahrali debutový album ‘Eleutheromania’.  Na albume spolupracoval ako zvukový majster Mike Fraser (AC/DC, Aerosmith, Metallica…)

Informačný servis

Viac k témam: Koncert, The Pineapple Thief
Zdroj: Webnoviny.sk – 13. marca v bratislavskom MMC vystúpia The Pineapple Thief s Gavinom Harrisonom © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *