Vodič BMW pri zjazde z bratislavského mosta prerazil bariéru a ostal s autom stáť na diaľnici (foto)

17.7.2022 (Webnoviny.sk) – Bratislavskí dopravní policajti boli v sobotu v ranných hodinách vyslaní na Einsteinovu ulicu, kde došlo k dopravnej nehode osobného motorového vozidla. Podľa doterajších informácii pri zjazde z mosta SNP na Einsteinovu ulicu v smere na Viedenskú cestu z doposiaľ presne nezistených príčin vozidlo značky BMW (rakúske EČV) prerazilo bariéru – oplotenie medzi Einsteinovou ulicou a diaľnicou. Následne skončilo stáť na diaľnici. Informovala o tom polícia bratislavskéko kraja na sociálnej sieti.

Pri nehode utrpeli vodič aj jeho spolujazdkyňa zranenia, vyžadujúce si ich prevoz do nemocnice. Dychová skúška u vodiča skončila s pozitívnym výsledkom, v dychu mu bola nameraná hodnota 0,63 mg/l alkoholu.

Škoda spôsobená pri dopravnej nehode bude predmetom následného dokazovania. Vyšetrovaním presných príčin a okolností tejto nehody sa zaoberajú policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave.

Viac k témam: bratislavská polícia, Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič BMW pri zjazde z bratislavského mosta prerazil bariéru a ostal s autom stáť na diaľnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.