Fico je podľa Hegera schopný všetkého a opozíciu označil za žumpu a dno, ktorá má na svedomí mnohé životy (video)

11.5.2022 (Webnoviny.sk) – Slovenská parlamentná opozícia má v súvislosti s pandémiou koronavírusu na svedomí mnohé životy. Po stredajšom rokovaní vlády to vyhlásil premiér Eduard Heger (OĽaNO).

Doplnil, že správanie niektorých opozičných politikov počas pandémie bolo v rozpore so zdravým rozumom, proti životu a zdraviu a mnohí občania tomu naleteli. Národné centrum zdravotníckych informácií v stredu informovalo, že celkový počet obetí ochorenia COVID-19 na Slovensku je už 20 002.

Žumpa a dno

Predseda vlády spomenul jedného svojho známeho, ktorý ochoreniu COVID-19 podľahol a nedožil sa ani 50 rokov.

„Pretože bol pod vplyvom dezinformácií,” zdôraznil Heger s tým, že ďalší jeho známy takmer zomrel. „Je zázrak, že žije,” uviedol.

Viac o téme: Koronavírus

Prístup opozície za posledné dva roky zároveň označil za žumpu a dno. „Títo ľudia by nemali vôbec v politike byť,” skonštatoval.

Šírenie ruskej propagandy

Zároveň premiér pripomenul to, čo označil za šírenie ruskej propagandy opozíciou pri téme obrannej dohody s USA. „Rozprávali nám pár dní predtým, že Rusko nezaútočí na Ukrajinu a o dva dni zaútočilo bezprecedentným spôsobom, aký sme v 21. storočí ešte nevideli,” povedal Heger.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Fico je schopný všetkého

Na margo šéfa strany Smer-SD Roberta Fica zároveň premiér povedal, že je schopný všetkého.

„Tento človek by sa mal vrátiť do exekutívy? To v žiadnom prípade nesmieme dopustiť,” doplnil Heger. Dodal, že predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini nemá od Fica ďaleko.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, obranná dohoda USA a Slovenska, Opozícia, Pandémia, Ruská propaganda, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico je podľa Hegera schopný všetkého a opozíciu označil za žumpu a dno, ktorá má na svedomí mnohé životy (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *