Zostane nakoniec Lewandowski v Bayerne Mníchov? Müller dúfa, že sa Poliak nechá presvedčiť

2.6.2022 (Webnoviny.sk) – Nemecký futbalový reprezentant Thomas Müller dúfa, že poľský kanonier Robert Lewandowski sa napokon nechá presvedčiť na pokračovanie v mužstve úradujúceho bundesligového šampióna FC Bayern Mníchov. Lewandowski sa pred niekoľkými dňami vyjadril, že jeho pôsobenie v bavorskom klube sa skončilo.

Podľa Müllera sa môže veľa zmeniť

Rodáka z Varšavy v ostatnom období médiá spájajú s odchodom do španielskeho klubu FC Barcelona. Müller sa však domnieva, že ešte nie je všetko stratené a stále existuje šanca, že Lewandowski bude naďalej súčasťou Bayernu. „Dúfam, že chlap, ktorý bol roky mojím útočným partnerom, zostane,“ povedal Müller v rozhovore pre Kicker.

Podľa 32-ročného Müllera sa v medzisezónnom období môže ešte veľa zmeniť. Pripomenul prípad Francúza Francka Ribéryho, ktorý chcel v roku 2009 prestúpiť z Bayernu do Realu Madrid, no napokon bol súčasťou tímu “Die Roten” ešte ďalších desať rokov.

Lewandowski chce odísť do Barcelony

Lewandowski má v Bayerne zmluvu do 30. júna 2023. Müller si však nemyslí, že by jeho výkony v budúcej sezóne upadli, ak by sa Bayern rozhodol neuvoľniť ho tento rok v lete.

V španielskej televíznej šou El Chiringuito de Jugones medzičasom odznelo, že Lewandowski chce odísť do Barcelony, no nebude na ňu čakať príliš dlho. Údajne dá katalánskym funkcionárom ešte 15 dní, aby sa ho pokúsili získať, kým zváži ďalšie možnosti.

Zdroj: Webnoviny.sk – Zostane nakoniec Lewandowski v Bayerne Mníchov? Müller dúfa, že sa Poliak nechá presvedčiť © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *