Vallo sa stal predsedom mestskej strany Team Bratislava a predstavil aj členov vedenia

3.6.2022 (Webnoviny.sk) – Primátor Bratislavy Matúš Vallo na piatkovom ustanovujúcom sneme mestskej strany Team Bratislava predstavil vedenie strany.

Predsedom strany sa stal spomínaný primátor, miesta podpredsedov obsadili riaditeľ magistrátu Ctibor Košťál, organizátorka festivalu Atmosféra Margaréta Pavlovová a riaditeľ kancelárie primátora Jakub Kmeť.

Hosťami snemu v Sade Janka Kráľa bol tiež predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba za stranu Sloboda a Solidarita.

Trojica strán Team Bratislava, SaS a Progresívne Slovensko vstupuje do nadchádzajúcich komunálnych volieb vo forme koalície. Doposiaľ predstavili spoločného kandidáta na starostu Nového Mesta, ktorým je Matúš Čupka. Kandidovať budú opäť aj Matúš Vallo a Juraj Droba.

Členmi predsedníctva sa stali aj Tatiana Kratochvílová, Lenka Antalová Plavuchová, Igor Polakovič, Jakub Mrva a Petra Hudáková.

Viac k témam: Predseda strany
Zdroj: Webnoviny.sk – Vallo sa stal predsedom mestskej strany Team Bratislava a predstavil aj členov vedenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *