V Košiciach sa dostanú k hrobom aj imobilní návštevníci Verejného cintorína, transport zabezpečí Správa mestskej zelene

21.10.2023 (SITA.sk) – Správa mestskej zelene v Košiciach počas blížiacich sa sviatkov odvezie imobilných návštevníkov Verejného cintorína k hrobom v rámci areálu služobným vozidlom.

Službu bude i tento rok poskytovať pri príležitosti Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých, v termíne od 23. októbra do 2. novembra. Ako Správa mestskej zelene v Košiciach ďalej informovala na sociálnej sieti, odvoz bude za poplatok v sume desať eur, ktorý bude treba uhradiť pred odvozom, osobne na Správe Verejného cintorína.

„Časy odvozov pre verejnosť sú v polhodinových intervaloch od 07:00 do 08:30. Služba zahŕňa odvoz klienta osobným motorovým vozidlom (max. 3 osoby + kvetinová výzdoba) k hrobu a po polhodine dovoz späť k vstupu na verejný cintorín,” uviedla.

Záujemcovia sa môžu vopred objednávať dvomi spôsobmi, a to alebo osobne na Správe verejného cintorína na Rastislavovej ulici, alebo telefonicky na telefónnych číslach 0910 678 159 a 0910 606 952.

Viac k témam: Cintorín, Pamiatka zosnulých, Sviatok všetkých svätých
Zdroj: SITA.sk – V Košiciach sa dostanú k hrobom aj imobilní návštevníci Verejného cintorína, transport zabezpečí Správa mestskej zelene © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *