Už žiadne dlhé čakania v radoch, v Košiciach otvoria prvý online supermarket Wolt Market

5.4.2022 (Webnoviny.sk) – Wolt Market otvoril v Košiciach prvý online supermarket s donáškou potravín a ďalších položiek pre domácnosť do 30 minút. Informovala o tom Jana Jarošová zo spoločnosti Wolt.

Wolt ručí za expresnú donášku

Košický Wolt Market bude prostredníctvom partnerských kuriérov Woltu rozvážať potraviny a iný tovar z Moldavskej ulice a rozvozom pokryje väčšinu mestských častí Košíc.

Rozšíri tak ponuku online donášky potravín na platforme Woltu v Košiciach. Okrem potravín tu má Wolt už teraz zastúpenie partnerov v kategóriách ako kvety, alkohol, chovateľské potraviny, drogéria či knihy.

„Prvý Wolt Market v Bratislave prekonal naše očakávania a veríme, že tomu tak bude aj v Košiciach, kde vidíme veľký potenciál a dopyt po tejto službe. Široký a kvalitný sortiment s expresnou donáškou zaručuje Wolt Marketu silnú pozíciu medzi ostatnými online supermarketmi,“ uviedla riaditeľka Wolt Marketu pre Slovensko a Českú republiku Jana Trnovská.

Firma reflektuje požiadavky zákazníkov

Celkový sortiment Wolt Marketu tvorí ku dňu spustenia približne 1 800 produktov a každým dňom budú pribúdať ďalšie. Wolt reaguje aj na požiadavky tých, ktorí sú na kvalitu a pôvod potravín nároční.

„Cieľom Wolt Marketu je priniesť zákazníkom kvalitné produkty a skvelý zákaznícky servis, ktorý im uľahčí život a ušetrí čas. Sortiment vo všetkých našich Wolt Marketoch sa preto snažíme neustále rozširovať, rovnako ako aj prispôsobovať rôznym stravovacím preferenciám a želaniam zákazníkov,“ dodala Trnovská.

Služba bude prvé týždne zdarma

Zákazníci si v Košiciach môžu nakúpiť tovar v minimálnej hodnote šesť eur, pričom prvé dva týždne od spustenia služby bude dovoz v rámci doručovacej zóny pre všetkých zadarmo.

Ku každému nákupu dostanú Košičania navyše 20-percentný cashback, ktorý môžu využiť pri svojej ďalšej objednávke a takisto aj malé prekvapenie.

Wolt je fínska spoločnosť založená v roku 2014, ktorá úspešne pôsobí už vo viac ako 23 krajinách, vo viac ako 250 mestách a má už viac ako 16 miliónov registrovaných používateľov.

Viac k témam: Čerstvé potraviny, Donáška jedla, Wolt Market
Zdroj: Webnoviny.sk – Už žiadne dlhé čakania v radoch, v Košiciach otvoria prvý online supermarket Wolt Market © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *