Súboj legiend Ronalda a Messiho sa neuskutoční, portugalský reprezentant po zranení ešte nie je fit

1.2.2024 (SITA.sk) – Na turnaji v saudskoarabskom Rijáde sa neuskutoční očakávaný súboj dvoch legiend Cristiana Ronalda a Lionela Messiho. Ich kluby proti sebe nastúpia vo štvrtok, no kým argentínska megahviezda môže zasiahnuť do diania, Portugalčan je pre svalové zranenie lýtka mimo hry.

Cristiano je v záverečnej fáze zotavovania pred tým, ako sa opäť pripojí k tímu. Očakávame, že sa tak stane o niekoľko dní. Je teda jasné, že proti Interu Miami nenastúpi,” informoval tréner Luis Castro z tímu Al-Nassr.

Rivalita medzi Lionelom Messim a Cristianom Ronaldom dlhé roky trvala v Španielsku, keďže táto dvojica hrala za konkurenčné kluby – FC Barcelona a Real Madrid. Skutočnosť, že ide o najlepšie duo futbalovej histórie, svedčí skutočnosť, že z ostatných pätnástich edícií dovedna 13-krát triumfovali v ankete o Zlatú loptu.

Mnohí očakávali, že vo štvrtok sa uskutoční možno posledné meranie síl medzi klubmi uvedenej dvojice, no zdravotné problémy 38-ročného portugalského reprezentanta „sú proti“.

Inter Miami po štvrtkovom súboji v Saudskej Arábii zamieri do Hongkongu a potom absolvuje aj jeden prípravný zápas v Japonsku.

Viac k témam: Futbalový súboj, Zlatá lopta
Zdroj: SITA.sk – Súboj legiend Ronalda a Messiho sa neuskutoční, portugalský reprezentant po zranení ešte nie je fit © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *