Slovenský obranný priemysel potrebuje podporu marketingu u partnerov v zahraničí, myslí si Naď

0
15

23.2.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenské podniky obranného priemyslu potrebujú zabezpečenie vhodných podmienok doma a tiež podporu marketingu u partnerov v zahraničí. K ich rozvoju chce týmto spôsobom prispieť aj rezort obrany. Počas medzinárodného obranného veľtrhu Idex 2021 v meste Abú Dhabí v Spojených arabských emirátoch (SAE) to potvrdil minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO). V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

Na veľtrhu Idex malo Slovensko zastúpenie prostredníctvom expozície Ministerstva obrany SR v spolupráci s rezortnou akciovou spoločnosťou DMD Group. Na výstave predstavili produkty a schopnosti slovenských podnikov. „Cieľom bolo otvoriť dvere exportu našich výrobkov do sveta,“ uviedol Naď.

Šéf rezortu obrany SR počas zahraničnej služobnej cesty v SAE hovoril o prehĺbení spolupráce s ministrami obrany Spojených arabských emirátov, Grécka, Egypta a tiež s námestníkom ministra obrany Českej republiky.

Svojich kolegov informoval o postupe v modernizačných projektoch rezortu a predstavil viaceré slovenské spoločnosti a ich výrobu. „Stretnutia poslúžili tiež na výmenu skúseností krajín s bojom proti pandémii COVID-19,“ dodal minister.

Viac k témam: obranný priemysel, podpora
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenský obranný priemysel potrebuje podporu marketingu u partnerov v zahraničí, myslí si Naď © SITA Všetky práva vyhradené.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu