Prichádza nová éra boxu s označením HELL Boxing Kings

1.2.2024 (SITA.sk) – HELL Boxing Kings a deväťnásobný majster sveta v boxe Roy Jones Jr. spoločne hľadajú najlepších boxerov v 10 krajinách, a to vrátane Slovenska.

V roku 2024 vstúpi spoločnosť HELL ENERGY do sveta boxu organizáciou jedinečnej série medzinárodných súťaží s celkovou výhrou viac ako 1 000 000 dolárov! Meno výrobcu energetických nápojov, ktorý pôsobí vo viac ako 60 krajinách, je tak teraz synonymom celoročnej boxerskej súťaže HELL Boxing Kings.

Svoje sny si určíš sám, HELL Boxing Kings Ti k tomu pridáva príležitosť!

V medzinárodnej boxerskej súťaži vyberú najlepších a najtalentovanejších športovcov z 10 krajín, ktorí budú súťažiť o majstrovské opasky HELL Boxing Kings v 4 váhových kategóriách. Víťazi jednotlivých váhových kategórií získajú okrem majstrovského titulu aj spomínaných 100.000 dolárov a profesionálnu zmluvu od spoločnosti HELL ENERGY Promotion. Všetky zápasy sa budú vysielať na kanáli HELL Boxing Kings na YouTube a na sociálnych sieťach, pričom semifinále a finále sa odvysielajú naživo. V priamom prenose sa predstavia aj celebrity v troch váhových kategóriách. Delegované hviezdy zo zúčastnených krajín budú bojovať aj o hlavnú cenu 100.000 dolárov a slávu titulu HELL Boxing Kings.

Podmienky prihlásenia

Súťaž je pre všetkých, ktorí majú viac ako 18 rokov. Prihlásiť sa je možné od 1. februára 2024 do 15. marca 2024 na stránke www.hellboxingkings.com. Cieľom turnaja je otvoriť cestu do sveta profesionálneho boxu aj tým, ktorí k tomu majú predpoklady, ale z nejakého dôvodu nemali príležitosť ukázať sa. Všetci títo záujemci tak najprv v marci absolvujú kasting vo svojej krajine. V júni ich potom čakajú kvalifikačné zápasy, a v novembri semifinále naživo. Finále sa uskutoční v decembri 2024 v Maďarsku. Na slávnostnom galavečeri, ktorý bude na úrovni podujatia ako v Las Vegas, sa zúčastnia aj slávni hostia a jeden z najúspešnejších boxerov všetkých čias, deväťnásobný majster sveta Roy Jones Jr., hlavný ambasádor HELL Boxing Kings. Okrem Slovenska sa táto medzinárodná boxerská súťaž organizuje aj v Maďarsku, Českej republike, Chorvátsku, Srbsku, Bosne, Rumunsku, Grécku, Bulharsku a v Azerbajdžane.

Link na promo video HELL Boxing Kings tu:

Informačný servis

Viac k témam: HELL Boxing Kings, PR
Zdroj: SITA.sk – Prichádza nová éra boxu s označením HELL Boxing Kings © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *