Pri Raslaviciach sa zrazilo auto s autobusom, ďalším účastníkom nehody bola aj dodávka

23.8.2023 (SITA.sk) –
aktualizované 23. augusta, 9:43 

Jednu obeť si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala v stredu krátko pred 6:00 na ceste medzi obcami Raslavice a Janovce v okrese Bardejov. Zrazilo sa tam sedemmiestne auto s autobusom.

Ako ďalej agentúru SITA informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove, neprežil jeden človek z posádky auta, šesť ďalších pasažierov bolo zranených. V autobuse sa v tom čase viezlo 10 ľudí vrátane vodiča, nikto z nich sa nezranil.

Ako neskôr uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Prešove Miroslava Knišová, ďalším účastníkom nehody bola aj dodávka. V čase nehody sa v nej viezol vodič, ktorý neutrpel žiadne zranenia. Na mieste zasahovali štyria hasiči s jedným kusom techniky.

Tí asistovali posádkam záchrannej zdravotnej služby pri ošetrení a naložení zranených osôb do sanitiek, ktoré smerovali do okolitých nemocníc. Havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín.

Viac k témam: Hasiči, Tragická dopravná nehoda, Zrážka auta s autobusom
Zdroj: SITA.sk – Pri Raslaviciach sa zrazilo auto s autobusom, ďalším účastníkom nehody bola aj dodávka © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *