Pellegrini a Korčok sú podľa bookmakerov najhorúcejšími kandidátmi na prezidenta, tipéri už vsádzajú stovky eur

25.10.2023 (SITA.sk) –  Peter Pellegrini (Hlas-SD) a Ivan Korčok sú podľa bookmakerov najhorúcejšími kandidátmi na budúceho slovenského prezidenta. Korčok už zbiera podpisy, Pellegrini svoje kandidatúru neohlásil, ale ani nevylúčil. Informovala o tom spoločnosť Tipsport s tým, že už vypísala kurzy na to, kto vyhrá prezidentské voľby, ktoré budú na jar 2024.

Top trojka

Spoločnosť zdôraznila, že menoslov kandidátov má v tejto chvíli zostavený naširoko, a to na základe verejne dostupných informácií či zákulisných špekulácií.

„Viacerí kandidáti sa ešte nerozhodli, prípadne neoznámili, či budú kandidovať. V tejto fáze si teda tipéri môžu vyberať z viacerých kandidátov, ktorí napokon možno nebudú kandidovať,” spresnil Tipsport.

Ako spoločnosť ďalej vysvetlila, najnižšie kurzy majú, a teda najvyššími favoritmi sú v tomto čase Pellegrini s kurzom 1,85:1 a za ním Korčok s kurzom 1,90:1. Medzi top trojku patrí aj Ján Kubiš s kurzom 8,0:1. Ten potvrdil záujem kandidovať na slovenského prezidenta.

Najvyššia stávka na Korčoka

„Doteraz najvyššia sólo stávka je na Korčokovo víťazstvo. Tipér vsadil 408,83 eur vo vtedajšom kurze 1,60:1, potenciálna výhra predstavuje 653,81 eur,” informoval Tipsport.

Vedúci komunikácie a CSR Tipsport SK Filip Timár potvrdil, že na Slovensku je zatiaľ najviac tiketov a zároveň v najvyššej čiastke podaných na triumf Korčoka. „Podľa počtu náberov nasledujú: Ján Kubiš, Maroš Žilinka, Eduard Chmelár či Robert Fico. Na všetkých spomenutých máme nábery za minimálne 500 eur,“ doplnil Timár.

Viac k témam: Kandidát na prezidenta, Prezidentské voľby na Slovensku 2024, Stávková spoločnosť, Stávkovanie
Zdroj: SITA.sk – Pellegrini a Korčok sú podľa bookmakerov najhorúcejšími kandidátmi na prezidenta, tipéri už vsádzajú stovky eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *