Okresom Prievidza otriasla tragická dopravná nehoda, vodič Peugeota neprežil čelnú zrážku

23.9.2022 (Webnoviny.sk) – Tragické následky mala piatková predpoludňajšia dopravná nehoda na ceste I/9 pri Ráztočne (okres Prievidza) pre 48-ročného vodiča osobného motorového vozidla Peugeot. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, zozadu do neho narazil vodič dodávky, v dôsledku čoho Peugeot odhodilo do protismernej časti vozovky.

„Tu došlo k čelnej zrážke s oprotiidúcou dodávkou jazdiacou v smere od obce Ráztočno do Handlovej. Napriek snahe všetkých záchranných zložiek 48-ročný vodič osobného motorového vozidla Peugeot na mieste zraneniam podľahol,” uviedla polícia.

Dychové skúšky vodičov oboch dodávok boli negatívne. „Do vyšetrovania dopravnej nehody bol pribratý aj súdny znalec z odboru cestnej dopravy. Príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody budú predmetom vyšetrovania v rámci trestného stíhania začatého pre prečin usmrtenia,” dodala polícia.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, zrážka dvoch áut
Zdroj: Webnoviny.sk – Okresom Prievidza otriasla tragická dopravná nehoda, vodič Peugeota neprežil čelnú zrážku © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *