Muž zabil svoju exmanželku a ďalších troch ľudí, vraždu vysielal naživo na Instagrame

11.8.2023 (SITA.sk) – Muž v Bosne a Hercegovine v piatok zabil svoju bývalú manželku a jej vraždu naživo vysielal na platforme Instagram. Na úteku potom zabil ďalších dvoch ľudí a napokon sa sám pripravil o život. Polícia v meste Tuzla informovala, že okrem troch mŕtvych si mužovo vyčíňanie vyžiadalo aj troch zranených.

Prokuratúra v Tuzle uviedla, že po tom, čo zabil exmanželku, muž vyzbrojený pištoľou zabil muža a jeho syna na ulici v neďalekom meste Gradačac. Na ďalších lokalitách v meste zranil policajta, ďalšieho muža a ženu. Úrady zatiaľ neposkytli viac detailov ani možné motívy činu.

Miestne médiá muža identifikovali ako Nermina Sulejmanovića z mesta Gradačac. Muž najprv ráno zverejnil na Instagrame video, v ktorom divákom povedal, že v živom prenose uvidia vraždu.

Následne ukazuje ako berie zbraň a strelí ženu do čela, zatiaľ čo je neďaleko počuť plačúce dieťa. Keď po ňom pátrala polícia, zverejnil ďalšie video, v ktorom povedal, že na úteku strelil najmenej dvoch ďalších ľudí.

Viac k témam: Krimi, Samovražda, Sociálna sieť, Streľba, Vražda, Zbraň
Zdroj: SITA.sk – Muž zabil svoju exmanželku a ďalších troch ľudí, vraždu vysielal naživo na Instagrame © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *