Matovič: Keď mala prezidentka buchnúť po stole a nevymenovať mafiána, radšej strčila hlavu do piesku

24.10.2023 (SITA.sk) – Predseda hnutia OĽANO a priatelia Igor Matovič v utorok na sociálnej sieti napísal, že Čaputová už prekvapivo dobrovoľne odobrila vo vláde „mafiána Kaliňáka, teraz ju pekne pritlačil Taraba a nakoniec bude musieť odobriť aj jeho“.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Podľa jeho názoru z prezidentky zostane „tá, ktorá síce často citlivo vnímala a proti mafii ústami rečnila, ale keď mala buchnúť po stole a mafiána do vlády nevymenovať, radšej strčila hlavu do piesku“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Zopakoval svoju teóriu, že nominácia Rudolfa Huliaka (SNS) slúžila len na prekrytie toho, aby sa do vlády nenápadne prepašoval Robert Kaliňák (Smer-SD) a šéf SNS pri tom poslúžil ako „užitočný idiot.” „Danko za svoju rolu užitočného idiota určite pošle Ficovi mastnú faktúru,“ myslí si Matovič.

Zobraziť fotogalériu k článku:
SNS nominovala Tarabu na ministra životného prostredia (fotografie)

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Minister životného prostredia SR, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Prezidentka SR
Zdroj: SITA.sk – Matovič: Keď mala prezidentka buchnúť po stole a nevymenovať mafiána, radšej strčila hlavu do piesku © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *