Hľadanie lekára i stratenej batožiny pod jednou strechou! Vitajte v Unione

22.8.2023 (SITA.sk) – V extrémne rýchlej a náročnej dobe je veľkou výhodou, ak si človek nemusí deliť svoju pozornosť na viacero poskytovateľov služieb. Moderná poisťovňa Union, ktorá okrem zdravotného poistenia ponúka aj to komerčné, pôsobí na Slovensku už 31 rokov. Holandská inšpirácia v zdravotníctve a inovatívne prvky si získali priazeň tisícov spokojných klientov a brány zdravotnej poisťovne Unionu sú pre nových poistencov opäť široko otvorené až do konca septembra.

“Možnosť vybrať si tú správnu zdravotnú poisťovňu trvá do konca septembra a my veríme, že aj tento rok počet našich poistencov narastie. Ľudia majú záujem o kvalitu našich služieb a naše benefity, pomáhame im nájsť lekárov a aj keď vieme, že slovenské zdravotníctvo čelí istým výzvam, robíme maximum pre spokojnosť našich poistencov, ktorí u nás nájdu pocit bezpečia,” vysvetľuje riaditeľ Union zdravotnej poisťovne Jozef Koma.

Unikátnosť Unionu je aj v možnosti využívať produkty komerčnej poisťovne. Tá priniesla na Slovensko viacero inovácií a teší sa prvenstvám, napríklad za možnosť zabezpečenia cestovného poistenia cez esemesky. “Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavy na všetky produkty, vrátane cestovného poistenia i poistenia majetku, ktoré v čase rekordnej inflácie určite netreba podceniť,” dodáva Jozef Koma. Union zdravotná poisťovňa je tiež známa svojou širokou ponukou viac než 70 benefitov či výhod, z ktorých mnohé priniesla na trh ako prvá.

“Ak hovoríme o finančnej výpomoci, určite dávame do pozornosti nový benefit na plienky a detské výživy pre rodičov, pri ktorom môžu ušetriť až 240 eur. Rovnako dôležité je spomenúť preplácanie doplatkov za lieky u detí a príspevky na očkovanie, ušetriť môžete desiatky eur,” dodáva Kristína Baluchová, hovorkyňa Unionu. Bližšie informácie o nadštandardných službách Union zdravotnej poisťovne, výhodách a zľavách či možnosti prepoistenia nájdu záujemcovia priamo na webstránke Unionu či prostredníctvom call centra.

Informačný servis

Viac k témam: Benefity, Poisťovňa, PR
Zdroj: SITA.sk – Hľadanie lekára i stratenej batožiny pod jednou strechou! Vitajte v Unione © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *